Real Madrid Balkan

Real Madrid Balkan Fan Forum
Sada je: 16 sep 2014, 02:48.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Welcome
Dobro došli na forum

Trenutno ste prijavljeni kao posjetilac na nasem forumu zbog cega imate ograničen pristup većini diskusija i ostalim pogodnostima.Registrovanjem na naš forum, imat ćete mogućnost da postavljate teme, komunicirate privatno s ostalim članovima (PP), glasate u anketama, učitate sadržaj te pristupite mnogim drugim posebnim značajkama. Osim toga,registrirani članovi također vide manje reklama.. Registracija je brza i jednostavna. Pridružite se već danas!

Započni novu temu Odgovori  [ 524 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dresovi
PostPostano: 22 jul 2011, 09:51 

udarajte kako i navedena tema glasi...raspravljajmo koje dresove posjedujemo,kakvi su dresovi klubova,ako ima neko da bi se razmjenia,proda itd itd...

btw...iman bili origigi dres od raula,i modri od kake...origigi dres od hajduka,plavo-crveni onaj...tu iman još par falših dresova reala i hajduka,origigi majicu ronalda iz brazila...
to je ono šta mi trenutno pada napamet šta iman,al sigurno se u ormaru krije još dosta toga :mrgreen:

Zbog Hajduka nek me pljuju, zbog Hajduka nek me psuju, i krv moju mogu piti, al za Hajduk ću uvijek biti !!!!

Vrh

Naslov: Re: Dresovi
PostPostano: 22 jul 2011, 11:43 
Jozo Madridista

Imam onaj cuveni dres kupljen u Real Madrid fan shopu na Santiago Bernabeuu u Madridu koji sam dobio na poklon lani. Necu ga nikad prodati,jos i onu vrecicu cuvam :D
Naravno,imam i Hajdukov dres i par Hajdukovih majica.
Osim ta dva kluba,jedini grb koji bi stavio na sebe je Celticov. Klub izuzetno velikog znacaja,ogromne bastine i velika mi je zelja imat njihov dres. Prije dva dana kupio sam njihovu trenerku,cijela je bijela,ima grb,nikeov znak i na leđima pise Celtic. Nisam ljepsu vidio u zivotu,bez pretjerivanja. Necu ostati na tome,prvom prilikom cu kupiti njihov dres i sa Realovim i Hajdukovim kompletirati "must have collection"
Ima tu negdje jos dres od Kake koji sam dobio davno za poklon,jos dok je u Milana igrao. Obukao sam ga mozda jednom i imao sam Beckhamov dres od Reala koji sam dao prije par dana jednom prijatelju. Ako me sjecanje dobro sluzi,mislim da je to sve.

Vrh

PostPostano: 22 jul 2011, 12:00 

Imam stari dres od Raula, original ( Teka sponzor) imam dres kao i simepre sa stadiona od prosle sezone i uzet cu si ovaj zlatni dres vjerovatno od Ronalda ili Ramosa, jos cu viditi.

Sto se tice ostalih imam od Arsenala,Hrvatske i Dinama. Jos ima par komada Dinamovih majci i to je to. Htio bi si zemiti ovo tu http://www.realmadridshop.com/stores/re ... ?pid=85411

Here's a chance, here's a goal. Karim Benzema, how about that!

Vrh

PostPostano: 22 jul 2011, 12:16 

Ja imo sve kopirke dresove i sada to stara uzme kada treba prat podove :haha: :haha: i saa ću si uzeti novi ovaj već je stigo.

Vrh

PostPostano: 22 jul 2011, 17:55 

Nikad u životu nisam uzeo ni jedan dres, a da to nije neki Realov igrač. Dakle, imam ovo:
Roberto Carlos (Prvi dres u životu, već sam pričao o tome. Nije original, ali ga ne bi dao ni za 10 takvih)
Beckham (Obični, ne znam šta bih napisao)
Raul (Digni glavu gore)
Kaka' (Opet ista stvar)
Mislim da bi to bilo to, barem što se tiče dresova. Od Reala imam sve, šta hoćete. Od duksa (2 komada), trenirka, majica, šal, zastava (Namik), kačket, kapa, od nekih sitnih stvari, ma ima svačeg. Ovo ljeto planiram uzet Higuaina, uzet' ću sigurno, i još možda nekog, teško da ću nać' Ramosa, volio bih njega. 8-)

Vrh

PostPostano: 22 jul 2011, 17:59 

slika
Dao mi Ronaldo direkt sa predstavljanja.

U duši svakog čovjeka je usađena žeđ za vječnom i savršenom srećom, i ta žeđ nam ukazuje na njeno postojanje, kao što nam žeđ za vodom ukazuje na postojanje vode makar je ne vidjeli. Međutim, mnogi ljudi su izgubili tu sreću na pravom mjestu – Ahiretu, tražeći je na pogrešnom mjestu – dunjaluku.

Vrh

PostPostano: 15 sep 2011, 14:26 
Odbjegli Tango

Malo kasnim,ali evo...
Ima sam nekad puno više toga nego danas,većinu sam poklonio,tako da šta se tiče u prvom redu dresova RM ostao sam na 2,od kojih je jedan oriđiđi,i to bijeli "kelme" iz sezone 97/98,sa teka reklamom,i jedan falši prošlosezonski modri bwin,Xabi Alonsov.
Ima san i bijeli adidasov dres sa brojem 10 i imenom Figo,original,od one sezone kad je Luis doživio prosvjetljenje hala madrid ,pisalo je realmadrid.com na prsima.Taj mi je bija najdraži jer san njime vadija mast jednom barcelonisti kojemu je Figo bija bog,dok nije posta nevjernik :haha: ali mi ga je stara otangala u mašini.
Ima sam i onaj crni teka,isto original,iz finala LP sa Valencijom.Njega san poklonio jednoj posebno dragoj osobi...
Od ostalih,bilo je tu nekoliko Hajdukovih (šta falših,šta originalnih),a posebno žalim za originalom iz Lige prvaka,sa reklamom Vegeta,koji sam jednostavno negdi posija.Ni dan danas ne znam di mu se izgubija svaki trag.
Bilo je tu još i dresova Milana (original),Celtica (original),Arsenala (original),te još falšeta ManUniteda,Lazija,Brazila,Fenera...sve poklonjeno prijateljima.
Kad sam bio mlađi,više me to palilo.

Danas,uz spomenute Realove,imam još samo ovaj jubilarni Hajdukov za 100 godina i trening-majicu Portugala,u tome idem na Poljud i zaigram s ekipom-kad nas se uspije skupit dovoljno.

...KONTRA MRAKU KONTRA SILI...

Vrh

PostPostano: 15 sep 2011, 16:00 

Imam od Kaka 8 beli, Ronaldo 7 crni, imao sam jedan stari drijes sa sponzorom TEKA..

Uskoro cekam da mi pristigne gostinski dres od ove sezona, sa Ozil 10..

Nisam naracao od oficijalni, nego od jedna strana, http://www.bangkokjersey.com, jedan drug takodje je uzeo dres od tamu, i dres je iznad svih ocekivanja, ima sve nisani isto kao i oficijalni, bukvalno sve nisane..

Evo vidite i slike:

slika

slika

slika

slika

Vrh

PostPostano: 17 okt 2011, 12:05 

kupio sam novi (2011/12) dres, ono strava, moc, bijelo, zlatno, Real Madrid!, ali brate 100% polyester
dok mi je jaran kupio city-ev dres (džeko) koji je puno ugodniji materijalom za nositi

slika
slika
slika
slika
slika

Vrh

PostPostano: 17 okt 2011, 13:10 
Odbjegli Tango

Lip je,iako ja nisam ljubitelj tih vanilija zlatnih dezena na nogometnim dresovima.
Prekičasto mi je to.
Ne volim ni crne dresove (izgledaju ko SSovci xD )
Meni osobno je lanjski bili dres Reala bija lip,puno lipši od ovoga...a gostujući,onaj ljubičasti kojim smo lani znali igrat CL po meni je idealan za rezervni.

Bijela i tamno ljubičasta su tradicionalne Madridove boje,ili barem plava u kombinaciji...a recimo crvena :facepalm: ka protiv Dinama...ajme.

Vrh

PostPostano: 17 okt 2011, 18:52 
El Comandante

Madridista14@ hail eh sto bi ja volio vidit gdje u prodaji dres Reala a da na njemu nije broj sedam. Gdje god zaviris, prodaju se samo Ronaldo i Messi.

Vidim Tangu se ne svidjaju ovi dresovi. Meni su opet ovi najljepsi u zadnjih 5,6,7 godina. Uvijek su mi se svidjali ti zuti detalji na dresu. Kragna takodjer.

A sto se tice moje kolekcije dresova Reala, pisao sam na prethodnom forumu, pero bueno... samo oni koje imam sada: Ronaldo dvije devetke, dvije sedmice, Benzema (2009-10), Kaka (2009-10), Van der Vaart (2008-09), Robinho (2007-08, 05-06), Ruud (2006-07, 07-08), Raul (2003-04, zalijepljen na zid naravno). A imao sam od Fenomena par dresova, Beckhama dva (2003-04, 2005-06), Solari (jedini original dres Reala koji sam imao, dao ga jednom rodjaku, pricao sam, kupljen u La Coruni), Figo (2000-01), Raulovih par naravno, Suker, Mijatovic (kad je spozor bio teka, sjecam se da sam na Sukerovom otkinuo reklamu, nemam pojma gdje je sad), Zidane (2002-03). Samo to :D

Vrh

PostPostano: 17 okt 2011, 19:12 
Odbjegli Tango

Dobar si :bravo:
Pravu si ti kolekciju nakupio boga mi...
Ja sam imao nekoliko originala također,većinu sam poklonio...ostao mi je samo jedan kelme,također sa teka reklamom,iz 97 ili 98...taj mi je poklonjen od tipa o kojem sam pisao na temi o navijačima pa sam ga sačuvao kao uspomenu....

Vrh

PostPostano: 18 okt 2011, 00:40 

kad smo kod dresova, ima odlicna stranica http://www.kupi-dres.com, prodaju original dresove vecine evropskih klubova, a mnogo je jeftinije nego u nekom drugom shopu, naravno ovo sad izgleda kao mala reklama za njih, ali mi se mnogo svidio ovaj nacin
za 95 KM, (nekih 51€) sam dobio original dres Reala na kusnu adresu, te sam odlucio od sada svake godine kupiti novi dres kad izadje, jer za nesto sto VOLIM, mogu izdvojiti 7-8 maraka mjesecno, zastekati i u augustu kad dres izadje u prodaju kupiti.

Vrh

PostPostano: 19 okt 2011, 00:51 

joj imao sam dosta dresova Reala,al su mi se dva tri pogubila,a dva me rodjak posto je mladji pitao da mu dam,a meni skorz mali pa aj dam sta cu dijete isto navija za Real,a svidjeli mu se dresovi,ostao je jedan od Sneijdera(bwin),Raula-Siemens,Beckham dres,sorc i stucne(siemens),onda od Zidanea onaj iz sezone kad smo zadnji put osvojili Ligu Prvaka kao i Figa iz ste sezone,Raula Teku i kupio orginal majicu od prosle sezone sto su koristili na treninzima,ustvari i to je dres,al samo za treninge od prosle sezone isto ovo clima cool i ti fazoni i sljedece godine na ex kontam kupit od Ramosa i Pipe naravno orginale :D :D

Vrh

PostPostano: 17 dec 2011, 22:10 
Odbjegli Tango

Imam viška vremena,a i volje da se malo poigram ovdje...

slika
Realov dres iz 1902
slika
Realov dres iz 1920-tih
slika
Realov dres iz vremena Alfreda Di Stefana
slika
...iz 1960-tih i 70-tih
slika
...gostujući iz istog perioda...
slika
...još jedan
slika
iz 1980-tih...¸
slika
...s početka 90-tih...
slika
...sredina 90-tih...
...i onda nekoliko ovih od 2000 pa naovamo...
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

...itd...da ne pretjerujem sad previše...

TangoArgentino has been thanked by:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 524 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati attachmente.

Idi na:  
suspicion-preferred