Real Madrid Balkan

Real Madrid Balkan Fan Forum
Sada je: 16 aug 2017, 17:18.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Welcome
Dobro došli na forum

Trenutno ste prijavljeni kao posjetilac na nasem forumu zbog cega imate ograničen pristup većini diskusija i ostalim pogodnostima.Registrovanjem na naš forum, imat ćete mogućnost da postavljate teme, komunicirate privatno s ostalim članovima (PP), glasate u anketama, učitate sadržaj te pristupite mnogim drugim posebnim značajkama. Osim toga,registrirani članovi također vide manje reklama.. Registracija je brza i jednostavna. Pridružite se već danas!

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 110 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Real Madrid - Atletico Madrid
PostPostano: 28 nov 2012, 01:29 
Psiho

Skinuti gaće da Fal(us)cao prodre u nas. Da mi netko može garantirati da će Atleticu 6 bodova protiv nas zagarantirati titulu, dakle izbiti istu iz ruka Barce, potpisao bih odmah, i to krvlju. Nikakav remi ne dolazi u obzir jer to nam oboje izbija dva boda iz ruku.

Ponos? Ko ga jebe, dovoljno smo ga prosuli ove sezone, nije nam ga previše ostalo da bi zaboljelo šamaranje od gradskih rivala. 2-1 za Atletico je moja prognoza... El Tigre x2, Cristiano konačno.

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 01:32 
Sveti Iker

Rivale svakako moramo dobiti jer je to pitanje ponosa, bit će golova kao i uvijek, zaustavit falcaa je imperativ. Da su na domaćem terenu dao bih im šansu, a na esb želim demoliranje jer nemaju neku ekstra obranu, igraju iznad mogućnosti i vrijeme je da se njihove brojke na tablici svedu na realne okvire. Želim gledat luku xabija i khediru otpočetka jer je onaj sastav iz prošlog kola neslavno potonuo. Da napomenem, apsolutno sam protiv dovođenja falcaa kao zvijezde rivalskog kluba, da je bar direktno došao iz porta ovdje...o simeoneu riječi hvale, ali vidit ću kakav je van atletica i je li homesick trener kao pep i može li van svoje kuće uspjet, zasad je na dobrom putu

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 10:35 

Mislim da je došlo vrijeme za prvu pobjedu Atletica na SB-u nakon dosta godina

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 13:11 

El Tigre ce uvaljat jedan hattrick

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 13:36 

Lagan pobjeda od vise golova razlike ;)

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 14:31 

Koliko traje onaj niz da nas nisu pobijedili.......mogao bi se prekinuti.
Znam da je Tottenham imao slično nešto s Unitedom i uspjeli su ih ove sezone pobijediti.

Igrači mi i dalje djeluju pasivni i bezidejni,poraz bi ovu sezonu vjerojatno do temelja uništio.
Jasno treba vjerovati u pobjedu i navijati za nju.......ja se i dalje nadam nekom drastičnom preokretu,međutim to mi djeluje kao čekanje Godota.

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 16:44 
RMB Policija

Oba daju gol sigurica a trebali bi nas i dobiti :roll:
Inače boli ne qrac ko će u nas igrati jer je to nebitno.Dobijamo samo ako se oni useru al pošto je Cholo tu ne bi trebali.

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 16:52 
Revolucionario

Na mojoj kladionici je koef. za pobjedu Atletica 6,5. Fino. Već sam uplatio 1 dollar :D

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 17:09 
Site Admin

Skidaj taj avatar ! :old:

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 17:15 

Kakvih pesimista jbt.
Dobijamo naravno.

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 18:49 

šta ste se toliko uplasili Atletica?

Ja sam uvjeren u pobjedu sa duplim hendikepom jebote.
Igramo na Bernabeu, gradski derbi protiv ekipe koju redovito trpamo.

Ne vidim načina kako ce nas oni poraziti, utrpat cemo im bar 3 komada ;)

Pa prije cemo pobjediti Barcelonu ili Madrid nego Betisa :mou:

Vrh

PostPostano: 28 nov 2012, 22:50 
Psiho

Hendikep? Da, ali za koga :P

Vrh

PostPostano: 29 nov 2012, 02:40 
Opaa fina utakmica nema sta.Odavno derbi nece biti ovako medijski ispracen.Svi ga zeljno ocekuju,evo i po nasim medijima se dosta prica o ovoj utakmici,a tek je srijeda.Sve se zna o rivalitetu i tome stoga valjda ova utakmica ce igracima i strucnom stabu bez obzira na trenutno stanje trebati znaciti nesto,jel da bi se odigrala kakva takva dobra utakmica.Derbi je derbi stoga ocekujem da se napale za subotu svi na celu sa Mourinhom.

Do u nazad godinu dvije na navijace se ne bi trebalo sumnjati,al' et nisam vise siguran ni u ovakvvoj utakmici da ce se stadion tresti.Nezz valjda ce Ultrasi uspjet podignut ostatak primadona na tribinama.

Sto se rezultata tice realno je ipak reci da su u posljednje vrijeme ovi smradovi nikad bolji.Imaju genijalnog i mudovitog trenera,najboljeg spica na svijetu i jos par jako dobrih igraca.Igraju sjajno,samo su tri boda iza Barce i jel' sta drugo reci osim da su se preporodili otkkako je Simeone tu.

I ne bi bio ni na jednoj ni na drugoj strani.Ne treba ni najavljivati neke pobjede od 3 ili 4 razlike jer ovo niej proslogodisnji Real i ovo nije proslogodisnji Atletico s tom razlikom da smo mi losiji,a oni bolji.Stoga ipak im dajem sanse.Mada msm da smo favoriti.

Jel bez obzira na to sto nije sve bajno ipak bi im ovakva utakmica trebala vrijediti nesto.Nesto na sto se ne ide tek tako.A i da tih 13 godina nije za bacit.Ima i u tome nesto.

Sto se postave nase tice ne da mi se o tome razmisljat,vise nezz ni ko je u formi,ko nije.To je ionako do Mou-a.Pa valjda i on mora nekad ubost'.

I da HALA MADRIIIIID!!!!

Hocu brate ovooo

:zast: :zast: :zast: :zast:

Vrh

PostPostano: 29 nov 2012, 13:41 

Onaj prošli derbi na njihovm stadionu je bila utakmica koju sam najviše očekivao u toj sezoni, i odlična pobjeda našeg tima. Nije ni u toj utakmici Atletico bio loš, ali su naši bili na najvišem nivou.

Jedva čekam sad ovaj derbi. Ne ide nam dobro, ali nimalo ne sumnjam u naš tim. Cristiano nije bio najbolji u posljednjih nekoliko utakmica pa će u ovoj on povesti tim. Angel dao gol u kupu, Benzema čim je ušao preokrenuo je utakmicu, Modrić fino odigrao. Svakako da očekujemo i pravog Ozila.

Odbrana nam je trenutno najbolji dio tima, statistika kaže da smo primili samo 10 golova. Falcao jeste vanserijski napadač ali protiv sebe imat' će neke od najboljih stopera u Ligi, koji će biti sposobni da ga zaustave. Pored Falcao-a kod njih nema nekog da je toliko sposoban dati gol. Nisam ih puno pratio ove sezone ali vidi se da tu nema prošlogodišnjeg Adriana ili Diega. Arbeloa je znao kako zaustaviti Iniestu pa moći će u subotu to isto uraditi i sa Ardom Turanom.

:zast:

"Ljudi koji sami ne rade i ne preduzimaju ništa u životu, lako gube strpljenje i padaju u pogreške kada sude o tuđem radu."

Vrh

PostPostano: 29 nov 2012, 13:50 
Odbjegli Tango

Sva ta statistika u utakmicama protiv Atletica ne znači mnogo,u situaciji smo da nam ni eventualni empate ne znači ništa.

Naravno da vjerujem u pobjedu,kolikim rezultatom nebi najavljivao...šta se mene tiče i 1:0 je skroz ok.

...KONTRA MRAKU KONTRA SILI...

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 110 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati attachmente.

Idi na:  
suspicion-preferred